Lublin

Śródmieście, ul. Ludwika Hirszfelda

Wyślij znajomemu 

Parametry

Numer oferty
44/4988/OMW
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
2010
Cena
1 590 PLN
Kaucja
1600
Powierzchnia
29 m2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
1
Winda

Opis nieruchomości

Chcesz zamieszkać tuż przy Uniwersytecie Medycznym?Poszukujesz kawalerki do wynajęcia?Zależy Ci na dobrej infrastrukturze?Oferuję Ci do wynajęcia kawalerkę, 29m2, ne pierwszym piętrze, świeżo po remoncie, tuż przy UM i Szpitalach. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, składa się z oddzielnej kuchni z oknem - wejście z salonu, łazienki i balkonu. Mieszkanie gotowe go przekazania najemcy/om. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej, nie ma piecyka. Płyta indukcyjna, brak gazu w mieszkaniu. Media płatne zgodnie ze zużyciem według rachunków. Zapraszam do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Bar, Kościół, Apteka, Zabudowa niska, Szpital, Przedszkole, Hala sportowa, Plac zabaw, Sklep, Bazarek, Przychodnia lekarska, Uczelnia, Restauracja, Basen, Szkoła, Centrum handlowe, Bank, Fitnes
  • Komunikacja: Autobus, PKS, Trolejbus

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dom Czy Mieszkanie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dom Czy Mieszkanie z siedzibą w Lublin (20-069) przy Leszczyńskiego 18/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).