Puławy

Wyślij znajomemu 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
2
Rok budowy
1965
Rodzaj budynku
Blok
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Medyczne, Biurowe, Handlowo/Usługowe, Inne
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Parking podziemny
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY PRZY GŁÓWNEJ ULICY
Prowadzisz biznes? Mamy dla Ciebie lokal!
 
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy Państwu lokal handlowo-usługowy w Puławach przy ul. Pisakowej.
Nieruchomość usytuowana jest na parterze w pasażu handlowym. Na powierzchni 96 mkw znajdują się dwa połączone ze sobą pomieszczenia handlowo-usługowe, oraz pomieszczenie zaplecza i WC. Istniej możliwość dowolnego wykorzystania wymienionych pomieszczeń i przystosowania na potrzeby własnej działalności. Lokal aktualnie do odświeżenia w dobrym stanie technicznym - okna PCV, wymieniona instalacja elektryczna i grzewcza, gładzie gipsowe na ścianach, terakota na podłogach, podwieszany sufit z oświetleniem halogenowym. Wszystkie pomieszczenia wyposażone w system alarmowy. Okna od podwórza dodatkowo zabezpieczone kratami. Tylne drzwi metalowe, antywłamaniowe.

Główne wejście bezpośrednio z ulicy. Duża witryna. Możliwość umieszczenia reklamy nad wejściem i na elewacji budynku.

Parking przed lokalem. Od zaplecza wjazd dla samochodów dostawczych i parking dla samochodów osobowych.

KOSZTY

Miesięczny koszt najmu: 3000 zł netto plus opłaty eksploatacyjne
Kaucja zwrotna: jednomiesięczna

INFRASTRUKTURA

Bardzo dobra lokalizacja przy ruchliwej, głównej ulicy miasta z ciągiem pieszym. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne punkty handlowo-usługowe, hala targowa oraz przystanek MZK.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dom Czy Mieszkanie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dom Czy Mieszkanie z siedzibą w Lublin (20-069) przy Leszczyńskiego 18/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).