Kraśnik

Wyślij znajomemu 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rok budowy
1955
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Idealny
Pow. magazynowa
0
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Parking podziemny
Parking naziemny

Opis nieruchomości

Szukasz lokalu biurowego dla swojej firmy?
To świetnie trafiłeś!
Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Oferujemy Państwu klimatyzowany lokal biurowy w centrum Kraśnika. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w budynku biurowym przy ulicy Lubelskiej. Lokal o powierzchni 34,5 mkw jest w bardzo dobrym stanie nie wymaga nakładów finansowych. Powierzchnia biurowa nadaje się do aranżacji według potrzeb przyszłego najemcy (możliwość dowolnego dzielenia przestrzeni). Na chwilę obecną w biurze zostały wydzielone dwa odrębne lokale. Do lokalu przynależy w pełni wyposażone zaplecze kuchenne o powierzchni 4 mkw oraz WC. W cenie najmu jest internet! Budynek monitorowany przez agencję ochrony całą dobę.
Główne wejście do budynku znajduje się bezpośrednio od ulicy.
Parking w pobliżu lokalu.
KOSZTY
Miesięczny koszt najmu: 1500 zł plus opłaty eksploatacyjne (ogrzewanie, prąd, woda, śmieci).
Kaucja zwrotna w wysokości miesięcznego najmu.
INFRASTRUKTURA
Niewątpliwym atutem jest lokalizacja w centrum Kraśnika przy ruchliwej ulicy. W sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, targ oraz parking.

Zapraszamy do współpracy
Dom Czy Mieszkanie to więcej niż nieruchomości

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.3
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Brak

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dom Czy Mieszkanie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dom Czy Mieszkanie z siedzibą w Lublin (20-069) przy Leszczyńskiego 18/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).