Puławy

Wyślij znajomemu 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Handlowo/Usługowe, Inne, Inne
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Piwnica
Parking podziemny
Parking naziemny

Opis nieruchomości

Jeżeli szukasz komfortowego lokalu biurowego w centrum Puław ta oferta jest dla Ciebie.

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy Państwu lokal biurowy w Puławach w dzielnicy Centrum przy ulicy Piłsudskiego.
Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w budynku handlowo-biurowym. Lokal o powierzchni 23 mkw (wraz z częściami wspólnymi: korytarz, WC, klatka schodowa) jest w idealnym stanie, gotowy do prowadzenia działalności biurowej.

KOSZTY

Miesięczny koszt najmu - 460 zł netto miesięcznie
Opłaty eksploatacyjne - 5,5 zł netto/mkw (prąd, ogrzewanie, zużycie wody ciepłej i zimnej)
Kaucja zwrotna - 600 zł

BUDYNEK

Budynek handlowo-biurowy w bardzo dobrym stanie technicznym, spełniający wszystkie wymagania PPOŻ i Sanepidu. Piętro na którym znajduję się lokal posiada poczekalnię, 3 osobne toalety (możliwość podziału dla pracowników i klientów). Wszystkie lokale posiadają okablowanie telefoniczne i internetowe, niektóre posiadają też dostęp do wody.

W BUDYNKU ZNAJDUJĄ SIĘ PODOBNE LOKALE DO WYNAJĘCIA

INFRASTRUKTURA

Bardzo dobra lokalizacja w ścisłym centrum Puław pomiędzy ulicami Centralną i Piłsudskiego w głównym ciągu pieszych. W sąsiedztwie liczne budynki i punkty handlowo-usługowe. W pobliżu parking.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.1
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dom Czy Mieszkanie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dom Czy Mieszkanie z siedzibą w Lublin (20-069) przy Leszczyńskiego 18/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).