Puławy

Wyślij znajomemu 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Pow. magazynowa
0
Zaplecze socjalne
Piwnica
Parking podziemny
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Jeżeli szukasz komfortowego lokalu biurowego w centrum Puław, ta oferta jest dla Ciebie.

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy Państwu lokal biurowy w Puławach w dzielnicy Centrum przy ulicy Piłsudskiego.
Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze w budynku biurowym. Lokal o powierzchni 14 mkw w bardzo dobrym stanie, po odświeżeniu, gotowy do prowadzenia działalności biurowej.

KOSZTY

Miesięczny koszt najmu ryczałtowo wynosi tylko - 599 zł netto miesięcznie (bez żadnych dodatkowych opłat za media)

Kaucja zwrotna - jednomiesięczny czynsz

BUDYNEK

Budynek biurowy w centrum Puław. Cała powierzchnia przeznaczona jest na lokale biurowe. Na piętrze 2 oddzielne toalety. Możliwość podłączenia internetu.

INFRASTRUKTURA

Bardzo dobra lokalizacja w ścisłym centrum Puław przy ul. Piłsudskiego w głównym ciągu pieszych. W sąsiedztwie liczne budynki i punkty handlowo-usługowe. W pobliżu parking.

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dom Czy Mieszkanie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dom Czy Mieszkanie z siedzibą w Lublin (20-069) przy Leszczyńskiego 18/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).