Wojszyn

Wyślij znajomemu 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Powierzchnia działki
5 400 m2
Cena
170 000 PLN
Cena za m2
31,48 PLN
Długość działki (mb.)
180
Szerokość działki (mb.)
30
Ukształtowanie działki
Płaska
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Budownictwo jednorodzinne indywidualne
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA

Działka budowlano-rolna o powierzchni 5400 mkw w miejscowości Wojszyn w pobliżu Puław.
Działka w kształcie prostokąta, o szerokości 30 m. Teren płaski. Dojazd drogą asfaltową. Działka według aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego budowlana na długości 80 m od drogi.
Działka położona 11 km od centrum Puławy a 4,5 km od Janowca, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.W pobliżu komunikacja miejska.
Piękny widok na Kazimierski Park Krajobrazowy.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dom Czy Mieszkanie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dom Czy Mieszkanie z siedzibą w Lublin (20-069) przy Leszczyńskiego 18/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).