Osmolice Drugie

Wyślij znajomemu 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
3 800 m2
Powierzchnia użytkowa
70 m2
Rok budowy
1960
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec węglowy/drewno
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Liczba balkonów
0
Liczba tarasów
0
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe

Opis nieruchomości

Jeżeli szukasz nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Lublina
Potrafisz wykorzystać potencjał istniejących już budynków ?
Ta oferta Czeka właśnie na Ciebie

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Oferuję na sprzedaż siedlisko w skład którego wchodzą : działka o powierzchni 38 ar ( o wymiarach ok 51m X 75m ) płaska i prostokątna na której usytuowane są : budynek mieszkalny konstrukcji drewnianej ocieplony i otynkowany o powierzchni ok 60 m kw , budynek gospodarczy murowany z cegły o powierzchni ok 70 m kw , który można zagospodarować jako budynek mieszkalny. Dodatkowo znajduje się budynek gospodarczy konstrukcji mieszanej. Na działce znajduję się również piwnica oraz własna studnia.
Dostępne media : prąd oraz woda z wodociągu doprowadzone do budynku , gaz przebiega przez działkę .

KOSZTY
Na opłaty związane z eksploatacją nieruchomości związane są między innymi koszty ogrzewania , zużycie mediów oraz podatek od nieruchomości

INFRASTRUKTURA
Nieruchomość położona jest w miejscowości Osmolice Drugie ( gmina Strzyżewice ) z dogodnym dojazdem do Lublina. W otoczeniu znajduje się między innymi sklep i szkoła.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 20
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Pola

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dom Czy Mieszkanie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dom Czy Mieszkanie z siedzibą w Lublin (20-069) przy Leszczyńskiego 18/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).