Fajsławice

Wyślij znajomemu 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
3 600 m2
Powierzchnia użytkowa
60 m2
Rok budowy
1945
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Ciepła woda
Bojler
Rodzaj ogrzewania
Węglowe
Garaż/Miejsca parkingowe

Opis nieruchomości

Cenisz sobie spokój?
Chcesz uciec z miejskiego zgiełku?
Potrzebujesz miejsca aby się wyciszyć i odpocząć?
Ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy Państwu dom o powierzchni 60m2, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz schowka/spiżarki.
Dom znajduje się w Fajsławicach, z których dojazd do Lublina zajmuje 25 minut, do Piask 7 minut oraz około 18 minut do Krasnegostawu.
Dom jest drewniany na podmurówce, ostatni remont był przeprowadzany około 6-7 lat temu. Zostały docieplone fundamenty, zrobiona łazienka z WC oraz odświeżono środek.
Stan nieruchomości można określić na bardzo dobry, widać że aktualni właściciele dbają o każdy szczegół.
Dojazd do posesji z dwóch stron jest drogą asfaltową, a sam dom jest posadowiony w głębi działki, co daje dodatkowy komfort mieszkańcom chociażby pod względem hałasu.
W najbliższej przyszłości (2022-2023) planowana jest budowa obwodnicy Piask, która zdecydowanie odciąży ruch drogi nr 17, co również zdecydowanie wpłynie na atrakcyjność posesji.
Budynek jest podłączony do kanalizacji oraz do światłowodu. W podpiwniczeniu znajduję się piec "chlebowy".
Działka jest częściowo obsadzona drzewkami owocowymi jak i leszczyną.

Zainteresowanych zapraszam na prezentację po uprzednim kontakcie telefonicznym.
Tomasz Szlachta

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Szkoła, Kościół, Apteka, Las, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Bus

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dom Czy Mieszkanie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dom Czy Mieszkanie z siedzibą w Lublin (20-069) przy Leszczyńskiego 18/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).