Radzyń Podlaski

Wyślij znajomemu 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
600 m2
Powierzchnia użytkowa
170 m2
Rok budowy
1990
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
9
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Wolnostojący
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Jesteś zainteresowany ponadprzeciętną stopą zwrotu?Chcesz zainwestować w nieruchomość na wynajem?Jesteś z Radzynia Podlaskiego lub okolic i chcesz mieć swoją inwestycję w pobliżu?Doskonale trafiłeś! Działający od 2012 roku gotowiec inwestycyjny może być Twój.NAJEM DŁUGOTERMINOWY! Aktualnie mieszkają: ludzie pracujący, starsi i młodsi, młode pary.Do dyspozycji 9 pokoi, 3 łazienki, kuchnia. Miejsce na grilla i parking na 4-5 samochodów.Średnie obłożenie 95%!!! Wykończenie hotelowe, oddzielne liczniki prądu na każdy pokój w centralnej rozdzielni, instalacja alarmowa z dodatkowym modułem GSM do powiadomień na tel., zainstalowane kamery: kuchnia, korytarze, parking i wiata - rejestrator HDD + podgląd online.Miejsce - Radzyń Podlaski. ROI 7,85-8%!!! ROE w zależności od zaangażowania kapitału własnego.Chcesz wiedzieć więcej, chcesz zobaczyć inwestycję na żywo? Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dom Czy Mieszkanie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dom Czy Mieszkanie z siedzibą w Lublin (20-069) przy Leszczyńskiego 18/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).